What are you looking for?

When
What
Where

1 to 24 of 455 results

  • Brabantsedag

    Brabantsedag

    Sunday 25 August

    in Heeze


  • Misty Fields

    Misty Fields

    6 until 8 September

    in Asten-Heusden


  • Kovacs

    Kovacs

    Wednesday 30 October

    in Eindhoven


  • An Irish Christmas

    An Irish Christmas

    Monday 23 December

    in Eindhoven


  • Optocht van de Bergkneuters

    Optocht van de Bergkneuters

    Monday 3 March 2025

    in Handel


  • Nat Myers

    Nat Myers

    Monday 18 November

    in Eindhoven


  • Acting The Maggot

    Acting The Maggot

    Saturday 2 November

    in Valkenswaard


  • Generalaaf bij Dientje

    Generalaaf bij Dientje

    Sunday 23 February 2025

    in Gemert


  • ABBA The Music

    ABBA The Music

    Tuesday 25 March 2025

    in Eindhoven


  • Slagwerkgroep UNA

    Slagwerkgroep UNA

    16 May 2025 and 17 May 2025

    in Valkenswaard


  • Cavolo Nero

    Cavolo Nero

    Friday 22 November

    in Eindhoven


  • Charly Luske, Leon Sherman en Tommie Christiaan

    Charly Luske, Leon Sherman en Tommie Christiaan

    Friday 8 November

    in Eindhoven


  • Kommil Foo

    Kommil Foo

    Thursday 5 December

    in Eindhoven


  • Ragazze Quartet & Thomas Beijer

    Ragazze Quartet & Thomas Beijer

    Sunday 27 April 2025

    in Eindhoven


  • Yentl en de Boer

    Yentl en de Boer

    Saturday 28 September

    in Eindhoven


  • Iris Hond

    Iris Hond

    Thursday 12 December

    in Eindhoven


  • Kamerata Zuid met Karin Bloemen

    Kamerata Zuid met Karin Bloemen

    Sunday 19 January 2025

    in Helmond


  • Gewoon zoals je bent (2+)

    Gewoon zoals je bent (2+)

    Sunday 29 September

    in Eindhoven


  • Goed in vorm

    Goed in vorm

    Wednesday 12 March 2025

    in Eindhoven


  • Gitaardag

    Gitaardag

    Sunday 10 November

    in Valkenswaard


  • Opvliegers

    Opvliegers

    Thursday 13 February 2025

    in Valkenswaard


  • Canto Ostinato

    Canto Ostinato

    Sunday 16 February 2025

    in Eindhoven


  • Challem

    Challem

    Thursday 10 October

    in Eindhoven


  • Michiel Wetzer

    Michiel Wetzer

    Sunday 23 March 2025

    in Valkenswaard


Scroll back to top